Bize ulaşın

Mükemmel

LOKASYON

Sorularınız, yorum ve düşünceleriniz için bize e-posta veya telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sizi dinlemek istiyoruz! Konuklarımız için ücretsiz ulaşım servisi! Rezervasyonunu web sitemizden yapmış ve en az 6 gece kalacak olan konuklarımız için Atatürk Havalimanı’ndan otelimize çift yön ücretsiz ulaşım servisi sunuyoruz.


En az üç gece kalacak olan konuklarımız için ise havalimanından otelimize (tek yön) servis mevcuttur. Bütün bu servisler yalnızca resmi web sitemizden rezervasyon yaptırmış konuklarımız için geçerlidir.


Sunduğumuz servislerden yararlanmak istiyorsanız, lütfen yolculuğunuzdan en az 2 gün önce uçuş detaylarınızı [email protected] adresine gönderiniz.

ADRES Cumhuriyet Cad.

No:75 34437

Elmadag

Taksim / Istanbul

TELEFON +90 212 225 82 50

FAX +90 212 232 42 52

REZERVASYON YAP

Zarif

KONAKLAMA


Odalar & Süitler


Odalarımız, sizi evinizde hissettirmek için titizlikle tasarlanmıştır. Konuklarımıza aradıkları 4-yıldız otel konforunu yaşatabilmek için odalarda geleneksel ve modern iç tasarımın ahenkli bir birleşimini sunuyoruz.

REZERVASYON YAPIN

KONAK OTEL

Anlar

Konak Hotel İstanbul

İLHAM VEREN SANAT

Taksim Meydanı’na yürüyüş mesafesindeki konumumuz; pek çok sanat galerisi, müze ve tiyatro salonuna yakınlığımızın beraberinde, sanat ve yaratıcılık yüklü bir atmosfer oluşturmamıza olanak sağlıyor.

Konak Hotel İstanbul

GERÇEK LEZZET

Restoranlarımız, Türk ve Dünya mutfaklarının en lezzetli seçeneklerini sizlere sunmak için hizmetinizdedir. Konak Hotel’in her iki restoranı da sıcak atmosferleriyle sizleri içeri çekecek, leziz yemekleriyle beğeninizi kazanacaktır.

Konak Hotel İstanbul

BAŞARILI ETKİNLİKLER

Toplantı, resepsiyon ya da başka bir organizasyon için çok-amaçlı salonlarımızı kullanmaya ihtiyacınız mı var? Maksimum 110 kişi kapasiteli salonlarımız hizmetinizde! Bütün salonlarımızda kablosuz internet servisinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

ÖZEL TEKLİFLER

Konak Hotel İstanbul  - Özel Teklifler

ODALAR & SÜİTLER

Web Sitesine Özel Teklifler

Sizlere sunduğumuz özel tekliflere göz atın!Tekliflerimizi kaçırmayın.

Konak Otel grup rezervasyonlarında özel avantajlar sağlamaktadır.

REZERVASYON YAPIN

KONAK HOTEL

RESERVATION

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

Bulabileceğiniz en iyi fiyatların websitemizde olduğunu garanti ederiz. Websitemizden rezervasyon yaptığınız sürece en düşük fiyatlar ile işlem yapacağınıza emin olabilirsiniz. 

REZERVASYON YAPIN